Prestige Dent дарує приємні емоції.
Досвідчена команда професіоналів проводить лікування та профілактику усіх проблем щелепо-лицевої ділянки. Сучасний підхід, багатопрофільний аналіз та найновіше обладнання дозволяє якісно працювати з різними діагнозами. Нам важливо бачити наших гостей із здоровою посмішкою через роки після завершення лікування, тому якість роботи в PRESTIGE DENT як аксіома.

Імплантація

Ми надаємо увесь спектр стоматологічних послуг, потрібних для зубної імплантації, маємо власну зуботехнічну лабораторію. Працюємо із найякіснішими матеріалами та технікою, що дозволяє здійснювати імплантацію за найсучаснішими методами (Швейцарія Straumann, INDEDENTAL, Німеччина Bio3, Франція In-Kone Universal, TwinKone, Корея Neo Biotech, INNO).

За допомогою зубних імплантів ми можемо повністю відновити втрачений зуб, чи навіть цілу щелепу. Зубний імплант — це штучний корінь, який встановлюється в кістку щелепи на місце відсутнього зуба. Згодом, на цей корінь фіксується коронка: керамічна безметалева, цирконієва або металокерамічна.

Здійснюємо всі види оперативного втручання, видалення пухлин, імплантацію з відстроченим та негайним протезуванням, горизонтальне та вертикальне нарощення кістки.


Протезування

Ми пропонуємо різні варіанти часткового і повного відновлення пошкоджених або втрачених зубів.

Здійснюємо безметалеве протезування (вініри), прескеміка E MAX, діоксид цирконія, кераміка для кращої біосумісності та естетичної досконалості, традиційне (металокераміка) та знімне протезування.

Керамічні вініри мають неперевершені естетичні показники. Ми маємо можливість підібрати будь-який колір зуба та забезпечити довговічність конструкцій.


Художня реставрація

Естетичні реставрації зубів фотополімерами дозволяють отримати прозорість і колір, ідентичні здоровим тканинам зуба. Ми здійснюємо відмінне полірування, блиск, який можна порівняти з блиском емалі власного зуба. Якісні матеріали та відмінні технології забезпечать довговічність реставрації.

Терапія

При незначних пошкодженнях проводимо косметичну реставрацію. Для захисту та зменшення вразливості до карієсу, здійснюємо герметизацію фісур зубів. Проводимо якісне пломбування різної складності.

Лікування кореневих каналів (Ендодонтія)

Практикуємо сучасні системи обробки, дезінфекції і пломбування каналів. Маємо усе необхідне обладнання для періодичної профілактики, швидкої точної діагностики і ефективного лікування зубів.


Відбілювання зубів

Використовуємо найбільш ефективний, прогресивний та безпечний метод відбілювання на сьогоднішній день - BEYOND POLUS.

Завдяки використанню лампи холодного світла він підходить для пацієнтів з підвищеною чутливістю зубів. Окрім вражаючого естетичного ефекту, цей метод зберігає здоров'я зубів, підсилює їхню міцність за рахунок інноваційної сучасної американської технології, аналогів якій на сьогодні не має.

Лікування пародонту

У нашій клініці є можливість лікування пародонту абсолютно безболісно. Ми підберемо максимально комфортну методику для кожного пацієнта. При необхідності проводимо плазмоліфтинг (ін'єкції тромбоцитарної аутоплазми в тканини пародонту), лікування пародонту лазером та лікування за допомогою революційної методики PerioChip.