Prestige Dent дарує приємні емоції.
Досвідчена команда професіоналів проводить лікування та профілактику усіх проблем щелепо-лицевої ділянки. Сучасний підхід, багатопрофільний аналіз та найновіше обладнання дозволяє якісно працювати з різними діагнозами.

Художня реставрація

Естетичні реставрації зубів фотополімерами дозволяють отримати прозорість і колір, ідентичні здоровим тканинам зуба. Ми здійснюємо відмінне полірування, блиск, який можна порівняти з блиском емалі власного зуба. Якісні матеріали та відмінні технології забезпечать довговічність реставрації.


Протезування

Ми пропонуємо різні варіанти часткового і повного відновлення пошкоджених або втрачених зубів.

Здійснюємо безметалеве протезування (вініри), прескеміка E MAX, діоксид цирконія, кераміка для кращої біосумісності та естетичної досконалості, традиційне (металокераміка) та знімне протезування.

Керамічні вініри мають неперевершені естетичні показники. Ми маємо можливість підібрати будь-який колір зуба та забезпечити довговічність конструкцій.


Терапія

При незначних пошкодженнях проводимо косметичну реставрацію. Для захисту та зменшення вразливості до карієсу, здійснюємо герметизацію фісур зубів. Проводимо якісне пломбування різної складності.

Лікування кореневих каналів (Ендодонтія)

Практикуємо сучасні системи обробки, дезінфекції і пломбування каналів. Маємо усе необхідне обладнання для періодичної профілактики, швидкої точної діагностики і ефективного лікування зубів.


Лікування пародонту

У нашій клініці є можливість лікування пародонту абсолютно безболісно. Ми підберемо максимально комфортну методику для кожного пацієнта. При необхідності проводимо плазмоліфтинг (ін'єкції тромбоцитарної аутоплазми в тканини пародонту), лікування пародонту лазером та лікування за допомогою революційної методики PerioChip.