Prestige Dent дарує приємні емоції. Ми добре розуміємо, якою цінністю є справжня краса та вміємо її створювати і зберігати. Допоможемо кожній жінці бути здоровою та красивою, підбираючи та пропонуючи косметичні засоби для вирішення проблем шкіри від підліткового акне до вікових змін.

Ін'єкційна

Ефективні процедури зволоження та омолодження шкіри. Швидкий відчутний результат за рахунок безпосереднього надходження активної речовини в шари шкіри або м'язи.

Мезотерапія - введення лікувального коктейлю (гіалуронова кислота, поліпептиди, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти), спрямована на омолодження, регенерацію нових клітин, ліфтинг шкіри, моделювання контуру обличчя, губ.

Плазмоліфтинг - введення під шкіру пацієнта власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами, що активізує ріст волосся, підсилює обмін і покращує кровообіг.

Корекція мімічних зморшок ботулотоксином - блокування передачі імпульсів від нервових закінчень до м'язів. Як наслідок - м'язи перестають приймати сигнал до скорочення та розгладжуються.

Біоревіталізація - процедура тотального покращення вигляду шкіри завдяки ін’єкціям, що сприяють глибокому відновленню: волога, тонус, еластичність, щільність.

Контурування обличчя - збільшення губ та вилиць.

Корекція переорбітальної ділянки - зменшення темних кіл, набряків та зморшок.

Ліполітична терапія - боротьба з жировим відкладенням.

Тредліфтинг (мезонитки) - ефективне підтягування обличчя, позбавлення від зморшок та в’ялої шкіри.


Апаратна

Косметичний догляд з використанням інструментальних методів, завдяки яким відбуваються позитивні зміни: підсилюються репаративні процеси, зникають або зменшуються больові синдроми, нормалізується секреторна і моторна функції, знижується активність запальних процесів, поліпшується трофіка органів і тканин.

Алмазна мікродермобразія – безпечний та безболісний спосіб позбутися «мертвих» клітин.

Фотоомолодження шкіри - унікальна процедура, яка дозволяє повернути шкірі обличчя, шиї та рук привабливість та зупинити процеси старіння.

Кріотерапія – підвищується циркуляція крові, покращується обмін речовин, звужуються пори.

Браш – ефект шовковистої шкіри, звуження пор, очищення та омолодження.

Дарсонвалізація - стимулюються тканинний обмін, процеси загоєння тканин, підвищення обміну й поліпшення трофіки тканин.

Мікрострумоватерапія – стимулює кровоносну та лімфатичну систему, виводячи токсичні речовини. Робить шкіру пружною та еластичною (ефект ботоксу). Зволожуюча та протизапальна дія.

Ультразвукове очищення – активізує клітинний обмін, лімфодренаж та місцевий кровообіг.

Фонофорез - (безін’єкційна мезотерапія) – за допомогою УЗ хвиль в шкіру проникають корисні речовини. Покращуються колір шкіри, її тонус, укріплюються м’язи обличчя.


Догляд

Безін’єкційна карбокситерапія, ліфтинг з пластифікуючою маскою, зволожуючі процедури, догляд з колагеном, догляд з гіалуроновою кислотою, масаж обличчя та шиї, лімфодренажний масаж.


ЛікуваННЯ

Акне – лікування від вугревої хвороби, відновлення шкіри.

Куперозу - видалення судинних зірочок на обличчі.

Лікування пігментації, рубців, шрамів, гіпергідрозу, целюліту, випадіння волосся, вікових змін шкіри.