Про PRESTIGE DENT

Нам важливо бачити наших гостей із здоровою посмішкою через роки після завершення лікування, тому якість роботи в PRESTIGE DENT як аксіома.Засновником клініки та наставником є хірург ортопед Микола Янцевич. Завдяки його праці стоматкабінет перетворився у клініку з власною зуботехнічною лабораторією, стерилізаційним блоком з 100% гарантією дезінфекції та операційною для проведення оперативного втручання. Сьогодні клініка обладнана апаратурою останнього покоління, котрим можуть похвалитися лише одиниці стоматологічних клінік.

Імплантація

Ми надаємо увесь спектр стоматологічних послуг, потрібних для зубної імплантації, маємо власну зуботехнічну лабораторію. Працюємо із найякіснішими матеріалами та технікою, що дозволяє здійснювати імплантацію за найсучаснішими методами (Швейцарія Straumann, INDEDENTAL, Німеччина Bio3, Франція In-Kone Universal, TwinKone, Корея Neo Biotech, INNO).

За допомогою зубних імплантів ми можемо повністю відновити втрачений зуб, чи навіть цілу щелепу. Зубний імплант — це штучний корінь, який встановлюється в кістку щелепи на місце відсутнього зуба. Згодом, на цей корінь фіксується коронка: керамічна безметалева, цирконієва або металокерамічна.

Здійснюємо всі види оперативного втручання, видалення пухлин, імплантацію з відстроченим та негайним протезуванням, горизонтальне та вертикальне нарощення кістки.

Відбілювання зубів

Використовуємо найбільш ефективний, прогресивний та безпечний метод відбілювання на сьогоднішній день - BEYOND POLUS.

Завдяки використанню лампи холодного світла він підходить для пацієнтів з підвищеною чутливістю зубів. Окрім вражаючого естетичного ефекту, цей метод зберігає здоров'я зубів, підсилює їхню міцність за рахунок інноваційної сучасної американської технології, аналогів якій на сьогодні не має.

Наші роботи

1. Проведено імплантацію двох щелеп; Комплексне протезування верхньої та нижньої щелепи вінірами з прес- кераміки IPS е.max та коронками на основі діоксиду цирконію


2.Повна адентія. Проведена імплантація двох щелеп.Протезування умовно знімними протезами на імплантатах. Протез за допомогою спеціальних кріплень фіксується на 4 імплантатах.


3. Нейлонові зубні протези - це знімна ортопедична конструкція на каркасі , виготовлена з матервалу - нейлон.Переваги нейлонового зубного протеза:напівпрозора основа, гіпоаллергійність,легкість,м'яка конструкція ,довгий термін експлуатації, комфорт і швидке звикання при носінні.


4.Вініри - це накладки на поверхню зубів, завдяки яким можна приховати всі незначні дефекти зуба! Переваги вінірів :виглядають максимально природньо,мають високу зносостійкість ,вони є ідеальні за формою та кольором, якого не змінюють з часом.

5. Зубний імплант — це штучний корінь, який встановлюється в кістку щелепи на місце відсутнього зуба. Згодом, на цей корінь фіксується коронка: керамічна безметалева, цирконієва або металокерамічна.